У Стрийській громаді відбувся “Молитовний сніданок”

27 Квітня 14:31

“Молитовний сніданок” – поширена практика у світі, останніми роками впевнено крокує Україною. Вперше особливий сніданок відбувся у Стрийській громаді. Молилися за перемогу, за єдність, за сімейні цінності і за військовослужбовців, які боронять Україну.
До особливого ранку у Стрию долучився голова оргкомітету Президентського Молитовного сніданку у США Даґ Бьорлі, який організовує такі сніданки уже понад 40 років. Однією з ініціаторок заходу стала координаторка Всеукраїнських жіночих молитовних сніданків Оксана Білозір.
Участь у сніданку взяли отці громади різних конфесій.
«Коли ми будемо разом з Богом, ми будемо єдині, – наголосив о.Степан Кузишин, сотрудник храму Успіння Пресвятої Богородиці. Молитовний сніданок- це можливість сісти за спільний стіл, що є символом чогось родинного та сімейного».
Щиро дякуємо рідним загиблих Героїв, які долучилися до спільної молитви.
Навіть після найтривожнішої ночі виходить Боже сонце і дарує надію.
Молімось за Україну!