У Стрийському Молодіжному центрі відбудеться благодійний майстер-клас
![У Стрийському Молодіжному центрі відбудеться благодійний майстер-клас](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/e082bba3-df4e-4f59-b431-67f84d1f3ca2.jpg)
Стрийський Молодіжний центр запрошує на арт- терапевтичний благодійний майстер-клас з розпису імбирного печива. Реєструйтеся за посиланням та приходьте завтра, 13 грудня, у Молодіжний центр, початок о 16.30. Натуральні та якісні продукти для виготовлення печива уже чекають. Кошти з майстер-класу будуть спрямовані на потреби військовослужбовців.
Адреса: м.Стрий, вулиця Степана Бандери, 24
Долучайтеся до молодіжної спільноти громади.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDN9Gk3vBuw2XGfvSNuUkihOBT_s9lS2y9t6Wrwnq6MUrXzw/viewform