У першу неділю жовтня традиційно вітаємо також з професійним святом наших вчителів
![У першу неділю жовтня традиційно вітаємо також з професійним святом наших вчителів](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385707118_630566969248502_5640901304457914607_n.jpg)
Дуже символічно, що цьогоріч воно співпало з святом Богородиці та Захисників. Саме вчитель своєю наукою та любов’ю турує дітям шлях у майбутнє. Дякуємо освітянам Стрийської громади, що невпинно крокуєте вперед і ведете за собою нове покоління українців!
Бажаємо добробуту та міцного здоровʼя вам та вашим сімʼям. Нехай Пресвята Богородиця оберігає!