У міській раді засідала комісія щодо спорудження пам’ятника о.О.Нижанківському у Стрию
![У міській раді засідала комісія щодо спорудження пам’ятника о.О.Нижанківському у Стрию](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329789914_1548202922329815_6578226222408017098_n.jpg)
Війна поставила на річну паузу цей проект, однак від задуму не відмовилися. Величний постамент має з’явитися разом з сквером перед храмом Св.Якова, який зараз будують у центрі міста. У робочій групі проекту разом з фахівцями беруть участь представники духовенства та громадськості. Попереду клопітка праця щодо створення технічного завдання та умов благоустрою, а відтак конкурс на найкращу пропозицію та громадське обговорення.
Нагадуємо, 2023 рік у нашій громаді оголошено роком Остапа та Нестора Нижанківських.