У Львові відбувся Форум регіонального розвитку

16 Грудня 12:37

У Львові відбувся Форум регіонального розвитку, де зібрались на відкритий діалог представники громад, бізнес та західні партнери. Обговорювали стратегії та євроінтеграцію. Дорога до ЄС буде не легкою, тому тут необхідна інституційна спроможність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, що потребують реформ.
Загалом захід відвідали близько трьох сотень учасників. Серед спікерів панельних дискусій був і Стрийський міський голова Олег Канівець. Голова ділився досвідом регіонального розвитку в контексті співпраці з європейськими містами та розповідав про можливість адміністрування місцевих податків громадами.
Радіємо, що Львівщина залишається унікальним середовищем для новітніх концепцій розвитку місцевого та регіонального значення, технологічного прогресу та бізнес-ідей.
Форум організувала Агенція регіонального розвитку Львівщини за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та обласної ради та за участі представників Європейської Комісії.