Уже завтра, 18 травня, Україна відзначає День Вишиванки
![Уже завтра, 18 травня, Україна відзначає День Вишиванки](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/6ff333f9-10a6-419a-a4da-62ed316be039-e1684323137574.jpg)
Управління культури, молоді та спорту проведе символічну акцію. Також цього дня у Народному домі відбудеться виставка мистецьких робіт та святковий концерт. Початок о 16.00. Спільне фото у вишиванках для історії Народного дому о 19 годині (вул.Народна, 8). Загалом долучитися до вшанування свята можуть всі.
Куди б не йшли, одягніть завтра вишиванку!