Триває реєстрація на участь в марафоні «Біжу за Героїв Стрийщини»
![Триває реєстрація на участь в марафоні «Біжу за Героїв Стрийщини»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434075245_730864269218771_3150386088083607665_n.jpg)
Марафон відбудеться цієї неділі, 7 квітня, у Стрию.
КУ Стрийської міської ради «Будинок Воїна» м. Стрия та благодійний фонд «Стрийська Сотня Січові Стрільці» запрошує в такий спосіб вшанувати небесних захисників та допомогти ЗСУ. Дистанцію, яку потрібно подолати: 3 км, 5 км, або 500 м. Забіг розпочнеться на майдані Незалежності о 12.00 год.
Всі зібрані кошти під час реєстрації та самого марафону спрямують на закупівлю FPV дронів для ударної групи безпілотників «Аластор» 49-го ОШБ «Карпатська Січ» ім. Олега Куцина.
Посилання на реєстрацію https://runforheroes.com.ua/