Топ теми:

Сьогодні у Стрию відкрили алею імені Героя Тараса Бобанича «Хаммера»

6 Грудня 17:40
Символічно її відкрили в День Збройних сил України, адже Тарас Бобанич був воїном та справжнім захисником України, який пішов на фронт ще в 2014 році. Стриянин, Герой України, військовослужбовець, молодший лейтенант, командир 2-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Та, на жаль, загинув 8 квітня 2022 року, прикриваючи побратимів під час бойового завдання на Ізюмському напрямку. Указом Президента України “Хаммеру” присвоїли звання Героя України (посмертно).
Алея імені Тараса Бобанича сполучає центральну вулицю міста та вокзал. Її освятили священнослужителі. На відкриття завітали батьки Героя, дружина Наталія, побратими та представники Стрийської міської ради. Перший заступник міського голови Микола Дмитришин висловив слова подяки великому воїну, який власним прикладом вчить любити рідну землю, не здаватися та йти до кінця!
До слова, нещодавно на фасаді ліцею ( школа №9) відкрили пам’ятну дошку Тарасу Бобаничу, де воїн навчався. Також цьому навчальному закладу присвоїли його ім’я.
Слава Україні та її незламним Героям!
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту