Сьогодні у громаді вшанували пам’ять видатного українського композитора та музиканта НЕСТОРА НИЖАНКІВСЬКОГО

14 Листопада 18:00

Цьогоріч минає 30 років з часу перепоховання його праху у Стрию. Спільно відправили панахиду та провели творчий вечір у виставковому залі міста.
Нестор Нижанківський (31.08.1893-10.04.1940) народився у Бережанах на Тернопільщині у родині отця та композитора Остапа Нижанківського. Навчався у Стрийській гімназії, Вищому музичному інституті ім.М.Лисенка у Львові (згодом там викладав), у Віденській музичній академії, Празькій консерваторії. Залишив у спадок близько 70 музичних творів. Помер у Лодзі (Польща), перепохований 1993 року.
Владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський вручив Ірині Пукас, начальниці управління культури, молоді та спорту подяку за Рік родини Нижанківських у Стрийській громаді.