Сьогодні святом Успіння Пресвятої Богородиці завершується календарний рік літургійного життя

28 Серпня 14:53

Починається новий період історії Української церкви, в який ми ступаємо спільно з світовою християнською спільнотою.
Надзвичайно радісно, що у цей день Стрий благословив своєю присутністю Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук. На Архиєрейському богослужінні спільно молились за Україну та наших воїнів. «Покажи нас переможцями життя над смертю», – молився Блаженніший до Пресвятої Богородиці.
Також з рук міського голови Олега Канівця Глава церкви отримав нагрудний знак «Почесний громадянин міста Стрий».
Дякуємо, що завжди приїжджаєте додому і так трепетно любите своє батьківське місто. Нехай Господь благословить Ваш шлях служіння і дарує перемогу Українській землі.