Сьогодні в Україні відзначають День повітряних сил ЗСУ
![Сьогодні в Україні відзначають День повітряних сил ЗСУ](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298187586_372115431760325_6708769442636416591_n.jpg)
Свято тих, хто захищає наше небо від ворожих атак (авіація, зенітні ракетні війська, радіотехнічні війська, війська зв’язку, а також спеціальні війська). Усвідомлення важливості цієї професії для багатьох прийшло після початку повномасштабної війни, коли в перші дні російського вторгнення наші льотчики-бомбардувальники знищили велику кількість ворожої авіації та не дозволили «взяти» Україну за три дні.
Дякуємо, що ви з повітря стережете безпеку рідної землі, вдень і вночі охороняючи наш спокій. Та світла пам’ять українським повітряним асам, які боронили Україну ціною власного життя