Сьогодні в селі Подорожнє Стрийської громади відкрили пост місцевої пожежної команди

28 Вересня 18:55

Цей підрозділ забезпечуватиме захист від пожежної небезпеки та стихійних лих одразу двох старостинських округів: Подорожненського та Великодідушицького. Завдяки цьому, екіпаж прибуватиме на виклик в рази швидше, що дозволить зберегти майно, а головне – життя мешканців тутешніх сіл.
Пожежна команда, яка складається з чотирьох осіб нестиме службу у приміщенні колишньої сільської школи. Тут, завдяки співфінансування місцевого та обласного бюджетів, відремонтували три кімнати та створили комфортні умови для рятівників, а також придбали моторний човен та реманент.
Привітали громаду з відкриттям пожежного посту міський голова Олег Канівець, Начальник ГУ ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін та голова Стрийської РВА Богдан Янко.
Створення ще одного підрозділу ДСНС, а саме окремого пожежного поста у с. Подорожнє сприятиме побудові ефективної системи цивільного захисту населення.
Бажаємо рятівникам сухих рукавів!