Сьогодні відійшла у вічність очільниця обʼєднаної спілки дітей політвʼязнів України та спілки політичних вязнів і репресованих – Малетич Олеся Василівна
![Сьогодні відійшла у вічність очільниця обʼєднаної спілки дітей політвʼязнів України та спілки політичних вязнів і репресованих – Малетич Олеся Василівна](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/ff58a894-3721-42d6-8959-8803a3ce9bd3.jpg)
Її патріотизм і відданість національній ідеї, які вона пронесла через все своє життя, назавжди будуть прикладом для наслідування новому поколінню українських націоналістів.
Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним пані Олесі.
Нехай Господь прийме у свої обійми.
Вічна памʼять!