Сьогодні вночі на 85 році життя відійшов у вічність видатний стриянин, громадський діяч, письменник, Почесний громадянин міста Стрия ВІКТОР СТЕПАНОВИЧ РОМАНЮК

30 Серпня 12:00

Віктор Романюк народився 18 листопада 1938 року на Рівненщині. Його біографія багата на події та видатні досягнення у культурному та національно-політичному житті міста та країни. Член Національної спілки письменників України, автор трьох десятків книг, лауреат багатьох літературних премій. Перший голова Стрийського Товариства української мови ім.Т.Шевченка, перший голова відновленої Стрийської «Просвіти», перший голова Стрийської крайової організації Народного руху України, Народний депутат України першого скликання. Заслужений працівник культури України. Директор Стрийського Будинку працівників освіти, керівник відділу культури міської ради, голова літературно-мистецького об’єднання «Хвилі Стрия». Ініціатор підняття прапора вперше в Україні над міською ратушею у Стрию, ідейник спорудження пам’ятника-триптиха «Будителі» та багато іншого.
Віктор Романюк — назавжди в історії, як видатний лідер національного, політичного та
громадсько-культурного життя Стрия.
Прощання відбудеться у церкві Благовіщення Пресвятої Богродиці у Стрию.
Парастас сьогодні, 30 серпня, о 19:00.
Похорон 31 серпня, о 14:00.
Вічна пам’ять!