Стрияни стали переможцями найпрестижнішого конкурсу бальних танців у світу
Стрияни — переможці найпрестижнішого конкурсу бальних танців у світі Junior Blackpool Dance Festival.
Стрияни Давид Комарницький та Ангеліна Черковська — Абсолютні чемпіони Європи в Єропейській та Латино-американській програмі в категорії до 14 років.
Одразу три перемоги привезли юні стрияни сьогодні з Великобританії. Тренер пари Ірина Марюк на своїй сторінці у FB поділилася першими враженнями і розповіла про надскладну дорогу до Блекпулу.
Неймовірно пишаємося нашими чемпіонами. Дякуємо, що розвиваєте свій талант і несете у світ славу про Україну і наше рідне місто Стрий. Дякуємо, що український прапор, як символ перемоги, знову був на найвищому п’єдесталі, як нагадування світу про надмужність і незламність непереможного українського народу.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)