Стрий сьогодні попрощався із відомим волонтером, атовцем та депутатом Стрийської міської ради Ростиславом Тищенком

5 Липня 15:36
В останню дорогу справжнього патріота прийшли провести рідні, побратими, друзі, знайомі та колеги. Церемонія прощання відбулася у церкві Благовіщення Пресвятої Діви Марії та в Костелі Різдва Пресвятої Богородиці, яку Ростислав разом із сім’єю відвідував останніми роками. Поховали Воїна на Стрийському кладовищі. У Ростислава Тищенка залишилися мама, дружина, син та донька.
Низький уклін Тобі, великий стриянине! Твоє добре серце та справжній патріотичний дух назавжди залишаться у нашій пам’яті! Вічна та світла пам’ять! Стрийська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким.