Стрий долучається до всеукраїнської єдності
![Стрий долучається до всеукраїнської єдності](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/єднання.jpg)
День єднання
Згідно з указом президента України 16 лютого 2022 року оголосили Днем єднання. Цього дня на будинках та спорудах мають підняти Державний Прапор України та о 10.00 виконати Державний Гімн України.
Стрий долучається до всеукраїнської єдності. О 9.30 на Майдані Незалежності відбудеться спільна молитва за мир, а відтак всією громадою виконаємо Гімн України.
Запрошуємо!