Топ теми:

Стрий відвідав благодійник, який допомагає облаштовувати притулки для ВПО

7 Лютого 13:05
Швейцарський благодійник Іен Лундін спільно з представниками ГО «Move Ukraine» відвідали західний регіон України, щоб оглянути облаштовані притулки для внутрішньо переміщених осіб. У цій сфері іноземні донори долучилися фінансово, тому особисто приїхали перевірити процес та результат виконання робіт. Кілька об’єктів реалізовують і у Стрию. Зокрема, окремі роботи в гуртожитку училища №35. Міський голова Олег Канівець привітав гостей та подякував за співпрацю та небайдужість. В перспективі домовилися про співфінансування спеціалізованих медичних закладів у нашій громаді.
Крістін Батруч, президент фонду родини Богдана Гаврилишина, після відвідин нашого міста, написала у листі до Олега Канівця:
«Відвідавши кілька місць у регіоні, ми переконалися, що такі типи державно-приватного партнерства є найкращим способом подолання жахливої ситуації, яку створила війна Росії проти України. Ми були вражені вашими результатами щодо прозорості, це буде критично важливо у той час, коли іноземні інвестори прийдуть відновлювати країну.»
Дякуємо за довіру та готовність допомагати !
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту