Стрийщина зустріла Героя
![Стрийщина зустріла Героя](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278008336_289909599980909_651504595006602516_n.jpg)
Сьогодні побратими привезли додому Захисника України, який віддав життя у боротьбі з окупантом.
ТАРАС ГАЛІЙ (06.03.1992 – 04.04.2022) – військовослужбовець військової частини А 0998, старший солдат 24 механізованої бригади, заступник командира бойової машини – навідник-оператор. Загинув внаслідок бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу поблизу Попасної. Народився у селі Лани-Соколівські у багатодітній сім’ї, був наймолодшим із семи дітей. Навчався у Подорожненській середній школі. Учасник АТО. Контракт на військову службу у ЗСУ підписав 2016 році.
Вічна пам’ять!
Герої не вмирають!
Завтра, 7 квітня, на адмінбудівлях будуть приспущені прапори з чорними стрічками.