Стрийські міські медичні заклади об’єдналися
![Стрийські міські медичні заклади об’єдналися](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343408165_151910490955182_8694402425433027698_n.jpg)
Дитяча лікарня, міська лікарня та пологовий будинок відтепер – Комунальне некомерційне підприємство Стрийської міської ради «Територіальне медичне об’єднання «Стрийська міська об’єднана лікарня». Невдовзі до об’єднання долучиться і Стрийська ЦРЛ.
Нагадуємо, в Україні будують систему охорони здоров’я європейського зразка. На Львівщині буде госпітальний округ, який передбачатиме надкластерні, кластерні, загальні та лікарні громад.