Стрийський Будинок Воїна Стрийської міської ради організовує похід в Карпати
![Стрийський Будинок Воїна Стрийської міської ради організовує похід в Карпати](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440778057_751758957129302_8878108588321789149_n.jpg)
Напередодні Дня Героїв, яке відзначатимемо 23 травня, Стрийський Будинок Воїна Стрийської міської ради організовує похід в Карпати. Сходження на гору Маківка відбудеться 18-20 травня 2024 року з військовим другом Байдою, який втратив зір, захищаючи нашу державу. Щоб стати учасником групи потрібно заповнити реєстраційну форму:
http://surl.li/tnlbi
Долучайтесь!