Стрийська міська рада підписала меморандум про співпрацю з освітньою організацією Фінляндії Finnoschool

4 Березня 15:46

Засновник та виконавчий директор фінської організації Мікко Лумме відвідав Стрий, завітав у місцеві навчальні заклади та оглянув укриття. На його переконання, щоб воїни мужньо стояли на передовій, вони мають бути впевнені, що їх діти в безпеці та в комфорті.
Меморандум передбачає консультаційні та тренінгові можливості для наших вчителів, а також фінансування проектів з модернізації навчальних закладів, зокрема, укриттів. Згодом, в планах, реконструкція і інших інфраструктурних об’єктів громади.
Finnoschool вже 14 років працює для поліпшення якості та доступності освіти. Мікко Лумме з командою збирає кращі освітні світові практики і поширює їх у Європі. Документ підписали п.Лумме та голова Стрийської громади Олег Канівець.
Сподіваємося на результативну співпрацю. Дякуємо дружній Фінляндії та особисто Мікко Лумме за солідарність з Україною, за підтримку наших військовослужбовців та дітей.