Спільна нарада міського голови та керівників міськвиконкому
![Спільна нарада міського голови та керівників міськвиконкому](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/18f329a6-db2f-46b1-b4bc-efc787c2c9e5.jpg)
Міський голова повернувся з закордонного відрядження і вже приступив до праці. Відбулася нарада з керівниками міськвиконкому. Голова прозвітував про результат поїздки та спільно обговорили перспективні плани розвитку територіальної громади. Також проаналізували наслідки стихії, яка вирувала минулої доби, та як відбувається їх ліквідація.