Спорт, який об’єднує заради перемоги

15 Серпня 14:03
У Стрию, 13-14 серпня, відбувся благодійний спортивний турнір на волейбольних кортах, що на території ЗОШ №10. Участь в змаганнях взяли 47 команд з багатьох куточків України. Цьогоріч вболівати за улюблену команду було набагато комфортніше, адже на пляжних кортах з’явилися трибуни, які встановило КП «Комфорний Стрий» завдяки підтримці міського голови та інших меценатів. А також для спортсменів облаштували літній душ.
За результатами гри першість в турнірі виборола пара зі Стрия Марта Мацкова і Юлія Хомин (2002 і 2003 р.н). Друге місце – змішана пара чоловіків зі Стрия та Львова. Організували змагання – Стрийська федерація волейболу та управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради. Міський голова Олег Канівець привітав всіх учасників змагань та подякував за допомагу ЗСУ.
Всі кошти зібрані протягом двох днів передадуть на потреби нашим військовим.
Вітаємо переможців!