Різдвяно-новорічна атмосфера у Стрию
![Різдвяно-новорічна атмосфера у Стрию](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_5128_edited-1024x614-1.jpg)
Головну ялинку міста вже розпочали встановлювати, офіційне відкриття з святковою програмою відбудеться у суботу, 18 грудня, початок о 15.30. Також у період свят, з 18 грудня по 21 січня на Майдані Незалежності діятиме уже традиційний різдвяний ярмарок. А у Народному Домі на дітвору чекатиме Миколай у «Хатинці Миколая» 18 та 19 грудня. Очікуємо незабутні враження від зимових свят у нашому місті. Детально про кожний захід невдовзі на нашому сайті.