Реформа освіти у Стрийській громаді – одна з найуспішніших в Україні

11 Березня 16:15

Це підтвердив сьогодні директор департаменту освіти і науки ЛОВА Олег Паска.
Посадовець відвідав з робочим візитом наше місто, поспілкувався з міським головою, з найменшими школярами початкової школи №1 та з учнями нових стрийських ліцеїв. Саме ліцеї стали головним нововведенням освітньої реформи, яку змогли реалізувати наші освітяни. Майбутніми академічними ліцеями у Стрийській громаді стануть – ліцей ім.А.Корчака та ліцей «Гімназія ім.А.Шептицького». Вже цьогоріч вони не набирали п’ятикласників і на новий навчальний рік сформували 7 і 4 відповідно паралелей десятикласників.
Зараз ці ліцеї подали анкети щодо участі у державному пілотному проєкті з реалізації нової моделі старшої профільної школи з 2025 року. У разі успішного відбору, Стрийські ліцеї отримають державне фінансування, методичний та навчальний супровід, а педагогічний колектив – співпрацю з міжнародними закладами освіти.
Амбітною ціллю на майбутнє є створення у Стрийській громаді вищого навчального закладу.