Результати НМТ 2023 у Стрийській громаді

4 Липня 13:50

За підсумками основної сесії національного мультипредметного тесту, що пройшла 5-23 червня, у Стрийській територіальній громаді 2 випускників набрали 400 балів (по 200 з двох предметів).
Бричко Марія, учениця Стрийського ліцею імені Героя України Андрія Корчака та Мацигін Олександр, учень Стрийського ліцею №7 отримали по 200 балів з української мови і математики.
Ще 33 випускників здобули по 200 балів з різних навчальних предметів. Найбільша кількість таких учнів (9) є у Стрийській ЗОШ №10.
Серед 58 випускників ЗЗСО Стрийського району, які набрали по 400 і 200 балів, 35 учнів є випускниками закладів освіти нашої громади.
Пишаємося учнями, які продемонстрували високий рівень знань та гідно представили Стрийську громаду.
⠀Дякуємо усім здобувачам освіти, які доклали максимум зусиль, щоб показати гідний результат. Ми також вдячні учителям, батькам, які добре попрацювали у цей складний час війни та допомагали дітям, навчаючи і підтримуючи їх.
⠀Про остаточні результати НМТ 2023 зможемо говорити після проведення додаткових сесій, які триватимуть з 11 по 24 липня.