Просимо боржників не зволікати з оплатою адміністративних стягнень
![Просимо боржників не зволікати з оплатою адміністративних стягнень](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277791964_291265353178667_9162794706869157465_n.jpg)
У період з вересня 2021 року по березень 2022 року до місцевого бюджету поступило понад 770 тис.грн адміністративних стягнень за порушення правил ПДР. Однак значна сума ще є не оплаченою. Просимо боржників не зволікати з оплатою, оскільки всі неоплачені постанови про адміністративні правопорушення невдовзі будуть передані до виконавчої служби, а відтак по них буде відкрите виконавче провадження. Несплата будь-яких рахунків, від яких залежить місцевий бюджет – це черговий удар по життєдіяльності громади, особливо у військовий час, коли левова частка надходжень виділяється на підтримку військовослужбовців.