Топ теми:

ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ ТА МЕШКАНЦІВ СТРИЙСЬКОЇ ТГ!

8 Квітня 13:32

У період з 09 по 16 квітня у ранкові та вечірні години МПП «ОБРІЙ», ПФП «Агросвіт» та ТЗОВ  «Транс Інвест Агро»   проводитимуть на прилеглих землях до сіл Стриганці, Ходовичі, Піщани, Братківці, Жулин, Семигинів, Сихів та селища Дашава  плановий захист врожаю посівів засобами захисту рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів (Рекс Плюс, Ламдеск, Моддус, Терра-Сорб, Аденго).

Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні», доповненням до «Переліку» та інструментами з безпечного застосування, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я і Міністерства екології та природних ресурсів України.

Оскільки підприємство сповіщає населення про місце і час обробок пестицидами через старостат, то власники пасіки повинні зареєструватись на території населеного пункту, де знаходяться. Перевезення (кочівля) до медоносних угідь здійснюється відповідно до ветеринарно-санітарних правил за погодженням з власниками або користувачами земельних ділянок.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту