До уваги пасічників та мешканців Лисятицького старостинського округу!
![До уваги пасічників та мешканців Лисятицького старостинського округу!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/23232-600x358-1.jpg)
ФГ «Сяйво-Стрий» повідомляє жителів сіл Лисятичі, П’ятничани, Кути, Луг та Пукеничі, на території яких здійснює свою господарську діяльність, про обприскування, що з 20 по 22 квітня буде проведено в ранкові та вечірні години шляхом наземного шлангового обприскування засобами захисту рослин, які не є токсичними для медоносної бджоли, зокрема, інсектицидом: віарес – 0,08л/га.