Програма «Розвитку спорту та спортивної інфраструктури на території Стрийської ТГ на 2023-27 роки»

10 Серпня 14:40

Війна значно загальмувала розвиток громади, пріоритетом у нашій діяльності з лютого минулого року залишається Перемога. Однак маленькими кроками ми все ж готуємо ґрунт для вільної та успішної України. Ми знаємо всі запити громадян на інфраструктуру, дороги та потреби комфорту. Багато механізмів уже запущено, але це тривалий, подекуди бюрократичний процес.
Згідно з програмою «Розвиток спорту та спортивної інфраструктури на території Стрийської ТГ на 2023-27 роки» у межах громади плануємо збудувати та облаштувати 52 спортивні майданчики. Станом на цей рік:
– Завершуються роботи з облаштування дитячого майданчика на стадіоні «Металіст»;
– Оголошено тендер щодо будівництва мультифункціонального спортивного майданчика на території ліцею №9 ім.Т.Бобанича, ліцею №6 та у селі Жулин;
– Завершена експертиза проєкту майданчика у селі Ярушичі;
– Готуються до експертизи проєкти майданчиків на території освітніх закладів у селах Ланівка, Лисятичі та Великі Дідушичі.
Роботи тривають і ми обов’язково про все звітуватимемо.
З вірою в Україну і нашу Перемогу!