Попередження про розміщення рекламних штендерів

13 Жовтня 12:41

У Стрийській міській раді відбулася чергова зустріч робочої групи, яка продовжує працювати над міською цільовою програмою «Створення безбар’єрного простору у м.Стрий».

Депутатка Євгенія Пристанюк зачитала відповіді від громадян, які взяли участь в опитуванні щодо безбар’єрності в місті. Серед зауважень – порушення правил розміщення рекламних штендерів на вулиці. Адже не рідко підприємці нехтують порядком розміщення зовнішньої реклами та ставлять так звані «спотикачки» посеред пішохідної зони. Такі носії реклами заважають пішоходам, особливо слабкозорим та маломобільним групам населення. Доводиться обходити і батькам з візочками, а у вітряну погоду, недостатньо закріплені конструкції, становлять небезпеку для припаркованих неподалік авто.

З огляду на вищесказане, Стрийська міська рада просить підприємців дотримуватись норм розміщення стрітлайтів. У разі нехтування – комунальники залишають за собою право прибрати з пішохідних зон штендери без попередження.