Погіршення погодних умов!
![Погіршення погодних умов!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ceb2f284-2272-4b22-bb1b-39bef3005536.jpg)
За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології протягом перших днів грудня очікують нестійкі погодні умови: сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу на ЛЕП, в нічний час зниження температури повітря, ожеледиця.
Статистика свідчить, що при таких погодних умовах, люди найчастіше травмуються від падіння на слизьких поверхнях.
Будьте обережними під час пересування вулицями і тротуарами.
Також звертаємось до водіїв бути обережними на дорогах, особливо при переїзді пішохідних переходів, по можливості обмежити пересування транспортними засобами.