Топ теми:

5 новацій у роботі служби зайнятості

23 Вересня 8:25

1. Запрацював «Єдиний портал вакансій», https://jobportal.dcz.gov.ua/ на якому розширено критерії пошуку роботи. Відтепер користуватись порталом можна з будь-якого мобільного пристрою, а пошук вакансій здійснювати за «районом» та «громадою».
2. Відкритий доступ до анонсів заходів, що пов’язані з реалізацією програми надання мікрогрантів, які будуть проводитись центрами зайнятості, зокрема, навчання, консультації та менторський супровід. Інформація оновлюється в режимі онлайн. Файл для перегляду доступний за посиланням:https://docs.google.com/…/1wiCOeznVNewzjmHDJ2Z7…/edit…
3. Інформація про стан роботи всіх центрів зайнятості та їх контакти відтепер не розміщуватиметься щодня на наших Viber https://is.gd/Vflhe6 та Telegram https://is.gd/DPeLk  каналах в форматі *.pdf, а є в постійно закріплених вгорі повідомленнях. Оновлення відбувається щодня.
4. Роботодавці та безробітні можуть самостійно створювати та активувати персональний кабінет на веб-сайті Державної служби зайнятості» в режимі онлайн. Нагадуємо, що реєстрація та вхід до персонального кабінету
здійснюється виключно через кваліфікований електронний підпис. Оновлена «Інструкція з реєстрації знаходиться тут: https://is.gd/yLsosR. Зокрема, для роботодавців з’явилася можливість подання звітності про потребу в працівниках за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» онлайн, деталі тут https://is.gd/B8HFWE. У свою чергу для шукачів роботи оновлено способи реєстрації на відвідування центрів зайнятості (електронну чергу) https://is.gd/NO0mAR.
5. Розрахувати приблизний розмір допомоги по безробіттю відтепер можна в нашому чат-боті @DCZWorkNowBbot.

Зверніть увагу: онлайн-калькулятор працює в довідковій формі та не є підставою для визначення розміру при нарахуванні допомоги по безробіттю.

Стрийський центр зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту