Топ теми:

Які незвичні вакансії є в службі зайнятості?

31 Січня 12:15

Непотрібних фахівців та професій – не існує! Існують дещо незвичні, нетипові, рідкісні й дуже цікаві професії. Саме про такі хочемо розказати.
Щоденно «Єдиний портал вакансій», який був створений спільними зусиллями Мінекономіки, Державної служби зайнятості та провідними сайтами з пошуку роботи пропонує близько 200 тисяч вакансій.
Більше 40 тисяч з них – вакансії з бази даних Державної служби зайнятості. Здебільшого – це звичні та традиційні для українців професії: продавець, офіс-менеджер, бухгалтер, кухар, вчитель, лікар, вантажник, водій, електрик.
Але серед них зустрічаються й пропозиції з родзинкою.
Це, зокрема, позиції метеоролога, гончара, купажника чаю, жокея, складальника годинників, відмітчика термометрів. З творчих вирізняються такі, як: ведучий дискотеки, репетитор з вокалу, художник-бутафор, реставратор пам’яток архітектури, дизайнер пакування тощо.
Знаходити таких фахівців на потребу роботодавців не завжди просто, але завжди цікаво. Це постійний виклик для фахівців служби.
Зауважимо, що вакансії, з якими фахівці служби починають працювати, проходять ретельну перевірку на предмет відповідності їх змісту вимогам чинного законодавства. Якщо в тексті пропозиції стають помітними ознаки дискримінації за віком, статтю, расою та іншими ознаками і переконаннями, вони повертаються на доопрацювання.
Подати вакансію або резюме можна самостійно через особистий кабінет.
Для самостійного пошуку роботи також можна здійснити підписку на вакансії за галуззю або регіоном через наші чат-боти у Telegram, Viber
Є питання? За додатковою інформацією звертайтеся до підрозділів служби зайнятості

 

Стрийська філія Львівського обласного центру зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту