Топ теми:

Робота без досвіду та освіти: яку зарплату пропонують?

21 Грудня 17:40

У базі вільних робочих місць і вакантних посад, якою оперує Львівська обласна служба зайнятості, більш як 10% становлять пропозиції роботи для некваліфікованих працівників.

Найбільший вибір – 220 – вакансій – для підсобних робітників, пропонована їм заробітна плата коливається від мінімальної до 30,0 тис. грн. Друге місце посідають двірники – понад 150 вакансій. Однак їхня винагорода втричі менша і сягає 10,0 тис. грн.

На третій сходинці – вантажники: більш як 140 вільних робочих місць, зарплата – до 30,0 тис. грн. Також в області бракує 140 прибиральників території, службових або виробничих приміщень, праця котрих оцінюється в діапазоні 6,7 тис. грн – 11,5 тис. грн. Замикають п’ятірку укладальники-пакувальники, котрим працедавці пропонують понад 80 варіантів працевлаштування із заробітком до 22,0 тис. грн.

Відповідно до інформації, що надійшла від фірм і компаній, в області залишаються вільними ще майже 50 місць праці для кухонних робітників (зарплата до 12,0 тис. грн), стільки ж для молодших медичних сестер (санітарок, санітарок-прибиральниць, санітарок-буфетниць тощо) із заробітком до 13,4 тис. грн і понад 30 вакансій для мийників посуду, котрим готові платити до 12 тис. грн.

Нагадуємо, що середній розмір заробітної плати у вакансіях, що були актуальними на початку грудня цього року, становив 12,9 тис. грн. З повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад можна ознайомитися у закладці «Єдиний портал вакансій», інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості, на сайті Львівського ОЦЗ  та профілі «Львівський обласний центр зайнятості.» у соціальній мережі «Фейсбук» .

 

Стрийська філія Львівського обласного центру зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту