Топ теми:

На Львівщині зареєстровано понад сто вакансій із наданням житла

31 Травня 8:30

Станом на 29 травня поточного року Львівська обласна служба зайнятості оперує інформацією про наявність в області більш як сто вакансій з наданням житла.
Четвертину з них складають пропозиції працевлаштування у Червоноградському районі для трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, котримплатять 30 тис. грн, компенсують вартість пального та забезпечують корпоративним мобільним зв’язком. Натомість кухарюу місті шахтарівпропонують 10 тис. грн, а офіціанту – 7 тис.
У Дрогобичі працедавці готові забезпечити житлом і щомісячною зарплатою у розмірі 10 тисяч гривень маляра,підсобних робітників, покоївок і футерувальника-муляра. На операторів пральних машин у цьому районі очікує винагорода 9 тис. грн, на тракториста – 12 тис. грн, на психолога – 8,3 тис. грн.
Дві вакансії із житлом зареєстровано у Золочівському районі, зокрема для лікаря загальної практики (15 тис. грн) і столяра (6,7 тис. грн).
Стрийські працедавці запрошують на роботу покоївок і прибиральників службових приміщень, котрі потребують житла та погодяться на мінімальну зарплату. Шеф-кухарю гарантують 12,8 тис. грн, завідувачу виробництвом – 9 тис, дояру – 7 тис. грн.
У Яворівському районі на 7 тис. грн і житло може розраховувати бетоняр, а на 7,2 тис.грн. – грибоводи.
У Львівській філії ЛОЦЗ зареєстровано 34 вакансії із наданням житла. Найбільша винагородазафіксована для пивовара(23 тис. грн) та кухарів(20 тис. грн). Праця токаря оцінюється у розмірі 16 тис. грн, тракториста 15 тис. грн, продавців непродовольчих товарів – 14,5 тис. грн, барменів, робітників фермерського господарства, видувальника скловиробів – 10 тис. грн, мийника-прибиральника рухомого складу – 9 тис. грн, монтера колії –8,7 тис. грн, дояра – 7,5 тис. грн. А мінімальний заробіток пропонується офіціантам, кухонним робітникам і прибиральникам службових приміщень.
Більш детальну інформацію про перспективи працевлаштування можна отримати у підрозділах обласної служби зайнятості, а також на сайті ЛОЦЗ, у тому числі у рубриці «Єдиний портал вакансій».

Стрийська філія Львівського обласного центру зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту