Топ теми:

Компенсація за облаштування робочого місця для особи з інвалідністю: коли та куди слід звертатися?

20 Лютого 10:35

Якщо працедавець забезпечив роботою особу з інвалідністю та облаштував для неї робоче місце, він має право отримати компенсацію у розмірі:
• до 106,5 тис. грн – для особи з інвалідністю 1 групи;
• до 71,0 тис. грн – для особи з інвалідністю 11 групи.
Компенсуються фактичні витрати за придбання меблів (крісел з регульованими або фіксованими сидіннями, розсувних дверей, поручнів і брусів тощо), транспортерів для піднімання сходами з електроприводом, допоміжних засобів для позиціонування курсора та тактильних комп’ютерних дисплеїв, брайлівських клавіатур і портативних пристроїв, підйомних платформ для робочих місць тощо.
Для отримання відшкодування працедавець повинен упродовж 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю подати у паперовій або електронній формі до служби зайнятості за місцем ведення господарської діяльності заяву з відповідними з додатками.
Рішення про надання або відмову в наданні компенсації приймає регіональний центр зайнятості упродовж 10 робочих днів з дня подання працедавцем документів, що оформляється відповідним наказом.
Інформацію про прийняте рішення центр зайнятості надсилає роботодавцю протягом трьох робочих днів з дати його прийняття.
Виплата компенсації проводиться упродовж п’яти робочих днів з дня прийняття рішення про надання компенсації на рахунок працедавця.
Нагадуємо, що у Львівській області торік одне підприємство отримало компенсацію за облаштування робочого місця для особи з інвалідністю у розмірі 100,0 тис. грн.
Більше про програму – за посиланням.
Консультацію з цього питання можна отримати за тел.: (032) 23 23 490, +380966825183, на офіційному телеграм-каналі Львівської обласної служби зайнятості @DCZ_Lviv або у підрозділах ЛОЦЗ

 

Стрийська філія Львівського обласного центру зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту