Топ теми:

Який тип об’єкта оподаткування при заповненні форми № 20-ОПП необхідно обрати, якщо у довіднику відсутня потрібна назва, як наприклад, продаж кавових напоїв у МАФі?

11 Грудня 15:37

У Стрийській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформують, що обрання відповідного типу об’єкта оподаткування або об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням або через який провадиться діяльність, із рекомендованого довідника типів об’єктів оподаткування (https://tax.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/dovidniki-/127294.html). Таке обрання здійснюється з урахуванням виду діяльності, для якої такий об’єкт оподаткування відкривається, створюється чи реєструється, та відповідності об’єкта за своїм функціональним призначенням до наявного типу у довіднику.
У разі відсутності у довіднику того типу об’єкта оподаткування, який відповідає його назві, суб’єкт господарювання обирає із довідника той тип, який найбільше відповідає змісту, функціональному призначенню та виду діяльності суб’єкта господарювання.
При заповненні повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП, суб’єкт господарювання, який здійснює продаж кавових напоїв у МАФі, обирає тип об’єкта оподаткування, що характеризує відповідний вид діяльності, наприклад: «665 – кафетерій», «322 – магазин-кафе», «691 – кафе-бар». У графі 4 «Найменування об’єкта оподаткування» Повідомлення за ф. № 20-ОПП можна зазначити «Кав’ярня».

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту