Топ теми:

Про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі

10 Жовтня 14:13

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує про Порядок прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН у разі блокування реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування.
Нагадаємо, наказом Мінфіну від 12.01.2023 №19 затверджено зміни до Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН. Передбачається, що за результатами розгляду поданих письмових пояснень та копій документів комісія регіонального рівня упродовж 5 робочих днів:
– або приймає рішення про реєстрацію ПН/РК у РПН та надсилає його платнику податку;
– або надсилає повідомлення про необхідність надання додаткових пояснень та/або документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН (далі – Повідомлення) з пропозицією щодо надання додаткових пояснень та копій документів на підтвердження інформації, зазначеної у ПН/РК;
– або приймає рішення про відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН у разі надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства, та надсилає його платнику.
Платник податку матиме право подати додаткові пояснення та копії документів на підтвердження інформації, зазначеної у ПН/РК, протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання Повідомлення. Додаткові письмові пояснення та копії документів платник податку подає до ДПС в електронній формі.
За результатами розгляду поданих додаткових пояснень та копій документів комісія регіонального рівня протягом 5 робочих днів, що настають за днем їх отримання, приймає рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

 

 

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту