Топ теми:

Користуйтеся електронними сервісами податкової служби!

31 Серпня 8:40

На сьогодні більшість платників є активними користувачами електронних сервісів ДПС та Електронного кабінету. Це широкі можливості реалізувати свої обов`язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line. Подати звітність чи заяву, сплатити платежі, отримати довідку про відсутність заборгованості, листуватись з органом ДПС, зареєструватися платником ПДВ, внести зміни до своїх облікових даних, замовити облікову картку платника, отримати довідку про доходи чи витяг з реєстру, зареєструвати РРО чи програмний РРО – все це можна зробити не виходячи з дому чи кабінету в будь-який зручний для платника час.
Особливою популярністю серед платників користується сервіс «Електронний Кабінет». На відміну від інших програм для подання електронної звітності цей сервіс не потребує інсталяції програмного забезпечення та забезпечує цілодобову взаємодію платників податків з органами державної податкової служби за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв в режимі реального часу, онлайн.
Знайти «Електронний кабінет» можна за адресою https://cabinet.tax.gov.ua/, а також на веб-порталі ДПС України.
Вхід до особистого кабінету здійснюється платником при наявності кваліфікованого електронного підпису, який можна отримати у будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.
Також для швидкого входу користувач може скористатися QR-кодом (мобільний додаток «ДІЯ»): обрати спосіб входу Дія та «Отримати код»; відсканувати QR-код; підтвердити особу через мобільний додаток «ДІЯ» та підписати Запит.
Користуйтеся електронними сервісами податкової служби!

Стрийської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту