Закон України № 3219-ІХ відновлює сплату єдиного податку для спрощенців І та ІІ груп

11 Вересня 8:31

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує про нововведення Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон 3219), які набули чинності 01.08.2023.
Так, з 01.08.2023 відновлюється обов’язок сплати єдиного податку для платників єдиного податку І і ІІ групи (крім тих, що знаходяться на територіях бойових дій або тимчасово окупованих територіях, при цьому штрафні санкції та пеня за несплату (неперерахування) або сплату (перерахування) не в повному обсязі авансових внесків з єдиного податку у порядку та строки, визначені Кодексом, для таких платників не застосовується).

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області