Топ теми:

«Електронні сервіси – сучасний та зручний інструмент для подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку»

2 Лютого 12:08

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що найпоширенішим з електронних сервісів ДПС є Електронний кабінет.

Використання електронних сервісів є популярним не тільки при взаємодії платників податків з органами Державної податкової служби України, а також з більшістю державних органів. Наголошуємо, що електронні сервіси ДПС мають низку переваг: зручність, надійність та захищеність.

Принципи створення та функціонування Електронного кабінету визначені положеннями п.42-1.1 ст.42-1 Податкового кодексу України: контрольованість, прозорість, інтеграція з іншими інформаційними системами, своєчасність усунення технічних та/або методологічних помилок, автоматизованість, повнота функціоналу, простота електронного документообігу, можливість перегляду в режимі реального часу всіх дій, що здійснюються як платником податків так і контролюючим органом, заборона зовнішнього втручання до документів, створених платником податків у процесі своєї діяльності, пріоритетність документів, що надходять до платника податків від державних, в тому числі контролюючих органів.

Звертаємо увагу, що Електронний кабінет працює 24/7, крім часу, необхідного для його    технічного обслуговування.

Крім того, користування Електронним кабінетом не потребує встановлення окремого програмного забезпечення. Вхід до приватної частини Електронного кабінету здійснюється за допомогою кваліфікованого електронного підпису, який можна отримати у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів.

Для забезпечення своєї особистої безпеки при формуванні та надсиланні звітності користуйтеся перевагами електронних сервісів.

 

Заступник начальника  Стрийської ДПІ

ГУ  ДПС у Львівській області

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту