Для реєстрації програмних РРО в податкових органах заява подається виключно в електронній формі

16 Серпня 8:28

У Стрийській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадують, що починаючи з 01.08.2023 року суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зобов’язані проводити розрахунки із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій чи програмних РРО .
Для проведення розрахунків суб’єкт господарювання обирає самостійно – РРО чи ПРРО він буде застосовувати. Якщо надає перевагу ПРРО, то обирає самостійно – безоплатний ПРРО від ДПС чи комерційний ПРРО.
Безоплатний ПРРО від ДПС розміщено у відкритому доступі на відповідних цифрових платформах.
Отримати роз’яснення щодо реєстрації РРО/ПРРО, з інших питань, пов’язаних із застосуванням РРО/ПРРО, у Стрийській ДПІ можна за телефоном: 0(99) 792 85 53.
Подати до контролюючого органу заяву для реєстрації РРО можна в електронній або паперовій формі, для реєстрації ПРРО – виключно в електронній формі.

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області