Топ теми:

Державна податкова служба інформує!

7 Березня 15:08

Для забезпечення виконання своїх функцій, створення належного життєвого середовища для населення громади, органи місцевого самоврядування повинні мати у своєму розпорядженні достатні фінансові ресурси, основу яких складають кошти відповідних бюджетів. Одним із важливих джерел доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є місцеві податки і збори.
У Стрийській громаді саме місцеві податки і збори становлять основну доходну статтю бюджету громади і направляються на підтримку та розвиток місцевої інфраструктури.
Завдяки своєчасній сплаті податків підприємствами та свідомими жителями громади можливе своєчасне фінансування шкіл, дитячих садочків, лікарень, прибирання та благоустрій міста та сіл.
На жаль, за інформацією ГУ ДПС у Львівській області, станом на 01.02.2024 року, сума сплачених податків фізичними особами становить лише 19,3 відсотка від мінімального податкового зобов’язання.
Наголошуємо, що фізична особа, у разі незгоди з розрахованою у відповідному податковому повідомленні-рішенні сумою річного податкового зобов’язання має право протягом 30 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення звернутися до контролюючого органу для проведення звірки даних, використаних для розрахунку податку, з наданням підтвердних документів.
Дізнатись щодо заборгованості громадяни можуть в особистому кабінеті на сайті Державної податкової служби або звернувшись особисто до Центру обслуговування платників Стрийської ДПІ за адресою м. Стрий вул. Сколівська,7.
Враховуючи викладене, з метою уникнення додаткового навантаження у вигляді нарахування штрафних санкцій та пені за несвоєчасну сплату, звертаємося до платників податків своєчасно та у повному обсязі виконувати зобов’язання щодо сплати усіх податків, зборів та платежів, зокрема до місцевого бюджету.

 

Стрийська ДПІ

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту