Громадянин України – власник паспорта у формі картки. Чи може відмовитися через свої релігійні переконання від РНОКПП?

15 Вересня 9:31

Податківці пояснюють, що необхідно особисто подати до відповідного контролюючого органу повідомлення фізичної особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків за формою № 1П та пред’явити паспорт або документ, на підставі якого оформлюється паспорт вперше.
Контролюючий орган надає фізичній особі повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера, яке така особа подає до відповідного територіального органу/територіального підрозділу Державної міграційної службу України (ДМС).
ДМС під час оформлення паспорта у формі картки, на підставі Повідомлення про відмову, у відповідному полі паспорта проставляє слово «відмова».
Детальніше тут: https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=40702

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області