Топ теми:

Використання програмних РРО – це легко, зручно і чесно: Для стрийських платників проводяться щоденні інформаційні зустрічі

27 Вересня 15:08

У Центрі обслуговування платників Стрийської податкової інспекції можна отримати консультації з питань реєстрації РРО та програмних РРО.
На інформаційних зустрічах спеціалісти ДПІ наочно демонструють, як зареєструвати ПРРО в Електронному кабінеті за допомогою електронного ключа та знайомлять з функціоналом безкоштовного програмного забезпечення від податкової служби.
Також податківці наголошують на обов’язковості застосування касової техніки та роз’яснюють новації законодавства, яким повернено довоєнну систему оподаткування. Стрийських підприємців інформують про основні вимоги та преференції для платників, які працюють на прифронтових територіях. Зокрема, про звільнення від фінансової відповідальності за порушення у сфері РРО (крім порушень при продажу підакцизних товарів), заходи зі стягнення податкового боргу та особливості спрощеної системи оподаткування і сплати єдиного податку.

 

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту