Повідомлення для мешканців Стрийської ТГ

27 Травня 16:35

В розділі «Економіка, регуляторна політика» опубліковано проект рішення сесії Стрийської міської ради «Про затвердження Правил користування громадським пасажирським транспортом (автобусом) на території Стрийської міської територіальної громади»

Введення в дію зазначеного рішення спрямоване на впорядкування правил проїзду пасажирів та його оплату, порядок обігу електронного квитка, взаємовідносини Перевізника, Оператора та пасажирів, їх права та обов’язки, враховуючи особливості транспортної інфраструктури та запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовому або електронному вигляді на адресу розробника в управління житлово-комунального господарства Стрийської міської ради (м.Стрий вул.Шевченка,71, тел.7-12-89, каб.30, e-mail:gkhstryi_rada@ukr.net)протягом місяця з для оприлюднення проєкту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.