Питання безпеки в закладах освіти – пріоритет поліції охорони
![Питання безпеки в закладах освіти – пріоритет поліції охорони](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2498714f-faf7-4e91-9bfe-48075f029e42.jpg)
У сучасних реаліях головним завданням для батьків та керівництва всіх начальних закладів є безпека учнів навчального процесу.
Проєкт «Офіцер служба освітньої безпеки» – це крок у майбутнє, в якому наступне покоління зростатиме у безпечному середовищі. Офіцери працюватимуть над створенням максимальної безпеки серед учнів та персоналу навчальних закладів. Проєкт відбувається за ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, МВС та Національної поліції.
Нагадуємо, що станом на сьогодні підрозділами Управління поліції охорони у Львівській області охороняється 1181 навчальний заклад, з них: 705 закладів загальної середньої освіти; 259 – дошкільної; 24 – вищої та 193 – професійно-технічної.
Детальніше дізнатись про послуги поліції охорони можна за номером телефону 9899 (лінія працює цілодобово) або скориставшись посиланням на офіційний сайт https://securitypolice.com.ua.