Петиція щодо захисту прав територіальних громад на ліси, зареєстрована на сайті Президента України 24 лютого 2023 року, набрала необхідні 25 тис голосів для розгляду
![Петиція щодо захисту прав територіальних громад на ліси, зареєстрована на сайті Президента України 24 лютого 2023 року, набрала необхідні 25 тис голосів для розгляду](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/5ff3608443c33_1200x670.webp)
Асоціація міст України послідовно захищає інтереси територіальних громад, тому виступила категорично проти цього законопроєкту, а також закликала підтримати відповідну петицію до Президента України.
Нагадаємо, що з ініціативою вилучити ліси у територіальних громад виступило Держлісагенство. Відповідний проєкт Закону України “Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства “Ліси України” розміщений на їх сайті.